Nagroda Gospodarcza
PEREŁKA ZIEMI KŁODZKIEJ

W 2024 roku Klub Biznesu Ziemi Kłodzkiej już po raz ósmy organizuje konkurs o Nagrodę Gospodarczą „Perełka Ziemi Kłodzkiej”

Konkurs dedykowany jest głównie przedsiębiorcom, naszym lokalnym firmom, mikro, małym, średnim, ale nie tylko! Zachęcamy do udziału również osoby organizujące przedsiębiorcze działania na Ziemi Kłodzkiej (kategoria: Przedsiębiorcze działania na rzecz lokalnej społeczności).

Nagroda ma charakter honorowy. Jej celem jest promocja naszych lokalnych usług, wyrobów i przedsiębiorstw dobrze postrzeganych na skalę lokalną lub szerszą, działających na terenie Ziemi Kłodzkiej, dlatego uczestnicy nie ponoszą żadnych opłat w związku z udziałem w konkursie.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest poprawne wypełnienie zgłoszenia do konkursu w postaci Ankiety, w jednej z następujących kategorii:

Najlepsza Usługa

Najlepszy Produkt

Technologia / Inwestycja

Firma Rodzinna

Przedsiębiorcze działania na rzecz lokalnej społeczności

Laureaci konkursu otrzymują oficjalny certyfikat oraz niezwykłą, ręcznie wytworzoną statuetkę, wykonaną z dolnośląskiego serpentynitu, skały metamorficznej pochodzącej z przeobrażenia skał skorupy oceanicznej praoceanu „Rheic”, które odsłaniają się w kilku miejscach w Sudetach. Dodatkowo zwieńczeniem statuetki jest kula ze szkła kryształowego, nawiązująca do tradycji wyrobów szklarskich na Ziemi Kłodzkiej.

Laureaci konkursu mają prawo używania tytułu „Laureat Nagrody Perełka Ziemi Kłodzkiej 2024r.” we wszystkich materiałach firmowych oraz reklamowych.

W Kapitule Konkursu zasiadają Klubowicze KBZK, Patroni Honorowi, Laureaci poprzednich edycji konkursu, Partnerzy oraz Sponsorzy.

Nagrody wręczane są na Wielkiej Gali Biznesu, organizowanej w październiku.

Organizatorem konkursu jest Klub Biznesu Ziemi Kłodzkiej.

Organizator

Patronat Honorowy

Partnerzy

Sponsorzy

Patroni medialni:

Nagroda przyznawana jest w następujących kategoriach:

Najlepsza usługa

Najlepszy produkt

Najlepsza technologia / inwestycja

Firma rodzinna

Przedsiębiorcze działania na rzecz lokalnej społeczności

Ankiety przyjmowane są w formie elektronicznego formularza, ale także przesłane w pliku word na adres e-mail: [email protected] lub dostarczone w formie papierowej pod adres 57-300 Kłodzko ul. B. Getta 1.

Ostateczny termin składania ankiet upływa 1 września 2024r.

Patronem Honorowym wydarzenia jest Loża Dolnośląska Business Centre Club oraz Marszałek Województwa Dolnośląskiego.

Partnerem wydarzenia są: Burmistrz Miasta Kłodzka, Starosta Powiatu Kłodzkiego, Wójt Gminy Kłodzko, Burmistrz Miasta Polanica-Zdrój oraz Burmistrz Miasta i Gminy Szczytna.